• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • VİESSMANN YETKİLİ KOMBİ SERVİSİ
    • 0216 594 54 20 / 0505 029 14 14
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Site Haritası

Hakkımızda

Hakkımızda

 2016 Yılında yeni bir sinerji ile firmamız VALUE Mühendislik kurulmuştur. Ekibimiz 2002 yılından günümüze kadar; Baltur marka brülörlerinin satış ve satış sonrası hizmetleri konularında müşterilerine teknik destek ve servis hizmeti vermektedir.  Firmamız Müşterilerine verdiği hizmeti daha üst seviyeye yükseltmek amacı ile kurulmuştur.

VALUE Mühendislik olarak bizler, ısı sistemleriniz için sistem çözümleri sunmakta ve sisteminizin işletme verimliliğine değer katmaktayız. Sistem verimliliğinizi arttırarak yakıt maliyetlerinizin azalmasını sağlamakta ve rekabet gücünüzün artmasına yardımcı olmaktayız. Sanayimizde kullanılmakta olan birçok ısı sisteminde (sıcak su, kızgın su, kızgın yağ ve buhar kazanları, endüstriyel fırınlar, asfalt plentler, v.s. ) yapmış olduğumuz iyileştirmeler ve modernizasyonlarla %5 den %40’ a kadar varan yakıt tasarrufları sağlanmıştır. Ülkemizin enerji konusundaki yurt dışına bağımlılığı ve çevreye verdiğimiz sera gazlarının etkileri göz önüne alındığında, kullanmakta olduğumuz sistemlerin mümkün olan en yüksek verimle kullanılmaları çok önemlidir. Gelecek nesillerimize yaşayabilecekleri bir çevre ve dünya bırakmak Bizlerin hayata olan en büyük sorumluluğumuzdur.

Kurduğumuz sistemlerin sağlıklı ve ilk günkü verimlilikle çalışmaları, bizlerin sistem bakımlarını periyodik olarak profesyonel ekiplere yaptırmamız ile mümkündür. VALUE Mühendislik olarak sisteminiz için gerekli bakım periyotlarını ve yapılması gereken bakımın içeriğini raporlayarak, Sizler için en optimum bakım periyotlarını belirliyoruz.
Baltur brülör yedek parçaları başta olmak üzere, ısı sistemlerinde ihtiyacınız olan yedek parçaların teknik değerlendirmesi ile beraber doğru yedek parçanın tedariki ve satışını yapmaktayız. Yedek parça temini yanında; parçanın değişimi, çalıştırılması ve gerekli ayarlarının yapılması için de hizmet vermekteyiz.

Brülör, Kazan, Sistem otomasyonları, Yanma Kontrol Sistemleri, Yakıt Tasarruf Sistemleri seçimi, satışı, uygulaması ve satış sonrası hizmetlerini konularında hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizin her aşamasına DEĞER katmak için çalışmaktayız. İlginize teşekkür eder, Sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.
Saygılarımızla...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret102392
Takvim